Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Scania Irizar K310

18 000 ЕУР

20 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ANT GRADSKI 04 мај 18:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ANT GRADSKI

ANT GRADSKI

6 Огласи во продавницата

Minibus KARSAN J9 PREMIER 2.5D 3 000 ЕУР
Volvo B12m 2007 Euro 5 18 000 ЕУР
Citroen C Crosser 2.2D 4x4 7 499 ЕУР
Hamachi 125 cm3 prodadeno 1 099 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Модел
Drug model
Година на производство 2006
Места за седење 60
Сила на мотор 228 kw
Клима
ЕУРО 4
Автобусот е редовно одржуван и сервисиран и е во беспрекорна состојба. Регистриран со дозвола за меѓународен транспорт. Увезен пред 5 години и се користи секојдневно
Цена: 18.000 евра + ДДВ
Телефони за контакт:
071/364-412
078/276-926
078/270-650
ANT GRADSKI
  Online
078270650
Leaflet
ANT GRADSKI

ANT GRADSKI

6 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz 518 CDI 2008 19 plus 1 16 000 ЕУР
Citroen C Crosser 2.2D 4x4 7 499 ЕУР
Minibus KARSAN J9 PREMIER 2.5D 3 000 ЕУР
Volvo B12m 2007 Euro 5 18 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации