Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hidraulicna platforma -KORPA

0 МКД

Се продава од: Игор 21 септ. 19:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат во одлична состојба:
1.Една Хидраулична платформа -КОРПА
Производител: HIKO RUGA - Словенија
Вид на возило: Приклучно / Корпа
Управување: од Платформа(Корпа) / Кабина
Год.на производство: 1998
max дозволена носивост: Едно лице и ситен алат / 120 кг.
Висина на дигање: 12 m

2. Две Хидраулични платформи-КОРПИ
Производител: HIKO RUGA - Словенија
Вид на возило: Приклучно / Корпа
Управување: од Платформа(Корпа) / Кабина
Год.на производство: 1998
max дозволена носивост: Едно лице и ситен алат / 120 кг.
Висина на дигање: 8 m

Хидрауличните Платформи се користат како сопствено возило и се користат за сите видови работа на висина.

Цена по договор!
Игор
072311985
Leaflet
Кон почеток