Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kontenjer

2 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Emsa Sped 19 јун. 14:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
dimenzija 13.6 m x 2.50 x 2.6
ima izolacija ne propusta voda
kuferot ode bez sasija
cena 2000 eur fiksno
Emsa Sped
076292562
Leaflet

Emsa Sped

5 Огласи во продавницата
Kontejnerki 45' 0 МКД
Polovni kamioni 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации