Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UAZ PROFI FRIGO Razladno do -20 C

20 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UAZ PATRIOT 29 мај 00:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UAZ PATRIOT

UAZ PATRIOT

5 Огласи во продавницата

Honda Cyvic Hybrid 1.3 5 300 ЕУР
UAZ PICKUP nov 4x4 15 500 ЕУР
Buhanka Ekspedicija 4x4 UAZ 19 990 ЕУР
UAZ Classic Buhanka 8+1 4х4 Bus 16 450 ЕУР
UAZ PROFI Frigo so termoking za ladenje do -20Stepeni
So fabricki plinski motor so 93l rezervoar lavato
Нови возила (теренци и комерцијални) од програмата на УАЗ Русија на лагер. Погон 4х4 или 4х2 на барање за комерцијалните возила.
Детален опис со брошури и каталози можете да најдете на www.uaz.mk или на нашата официјална ФБ фан страна
https://www.facebook.com/uazmkd/
УАЗовите возила се 4x4 off-road возила со зголемена проодливост и ненадмината геометрија. И возилата со 4x2 Лесни Комерцијални Возила се карактеризираат како возила со зголемена проодност.
032630230 тел. Програмата на UAZ ги опфаќа
Hunter, Patriot, Pickup, Profi, Classic SUV
UAZ PATRIOT
Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена. Информации на 072 277 094
Посетете ја нашата продавница
Индустриска бб Прикажи на мапата
032 630 230
http://www.uaz.mk/
UAZ PATRIOT
032 630 230
Leaflet
UAZ PATRIOT

UAZ PATRIOT

5 Огласи во продавницата
UAZ Classic Buhanka 8+1 4х4 Bus 16 450 ЕУР
UAZ PICKUP nov 4x4 15 500 ЕУР
Buhanka Ekspedicija 4x4 UAZ 19 990 ЕУР
Honda Cyvic Hybrid 1.3 5 300 ЕУР
Кон почеток