Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

UAZ Profi razladno 2020 so fabricki TNG

20 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UAZ Patriot dooel Вчера 18:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
Drug model
www.uaz.mk
UAZ PROFI Frigo so termoking za ladenje do -20Stepeni
So fabricki plinski motor so 93l ТНГ rezervoar lavato

4x4 off-road vozila 071269459 Generalni zastapnici za Makedonija
UAZ Patriot dooel
072277094
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации