Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cisterni za prodazba

0 МКД

Се продава од: Cane 29 јул. 22:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Модел
Drug model
Se prodavaat cisterni:
1.SCHRADER 2004 god.
2.SCHRADER 2003 god.
3.ROHR 2001 god.
4.ROHR 2002 god.
Tel.kontakt - Cane 078 210 379.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации