Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UAZ Pickup

18 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto Cajka 03 дек. 16:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Leaflet
Avto Cajka

Avto Cajka

23 Огласи во продавницата

MERCEDES-BENZ A 1.7 CDI 1 800 EUR
MINI ONE 1.4 6 000 EUR
BMW 118D 2.0 4 900 EUR
BMW X3 2.0 D 7 500 EUR
Се продава нов UAZ Pickup 2.7i 135ks 4x4 со мануелен редуктор, со серво,абс, електрика на прозори, светла за магла, LED дневни светла, греачи на седишта ,мултимедијален систем со навигација, клима уред, итн . Возилото има носивост 790кг и спаѓа во категорија N1G - товарно возило со зголемена проодност, способно за совладување и на најтешки терени во најлоши условни.
Цена:18900 € со ддв
Цена на лизинг рата 290 € месечно со отплата на 60 месеци и учество 5000 €
Avto Cajka

ul.Marsal tito bb Tetovo
070256090
[email protected]
Avto Cajka
070256090
Leaflet
Avto Cajka

Avto Cajka

23 Огласи во продавницата

VW PASSAT 1.6 TDI 12 950 EUR
CITROEN C-CROSSER 2.2HDI  4WD -11 9 900 EUR
BMW 118D 2.0 4 900 EUR
Mercedes S-Class S300 -91 4 900 EUR
Кон почеток