Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Ducato

Се продава од: Борче 20 септ. 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Se prodava kombe Fiat Ducato 2.3 JTD. Prva registracija 11.11.2004. 81kW. Registrirano do 27.06.2020. Cena po dogovor
Борче
072 223 631
Leaflet
Кон почеток