Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Ducato2.8TD

0 ЕУР

Се продава од: Ице 18 ноем. 18:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава Fiat Ducato 2.8 TD 1997год. и половни делови за Fiat Doblo 1.3 Multi Jet
Цена по договор
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации