Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POLUPRIKOLKA KOGEL MEGA -15

13 500 ЕУР

Се продава од: Ljupcho 18 фев. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Kogel
POLUPRIKOLKATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA.
PRVATA OSOVINA SE DIGA.
SO ODLICHNI GUMI I KOMPLETNA OPREMA,ADR DASKI,KAISHI,SLIP PODLOSHKI.
POLUPRIKOLKATA E NA BG TABLI I SE NAOGJA VO PETRICH.MOZE VEDNASH DA SE DOBIE EUR 1 DOKOLKU SE KUPUVA ZA MAKEDONIJA I TOA VLEGUVA VO CENATA KOJA E PONUDENA.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации