Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POLUPRIKOLKA MEGA KOGEL SN 24 -12

9 000 ЕУР

Се продава од: Ljupcho 21 јан. 12:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Kogel
Poluprikolkta e vo TOP sostojba.zamenet krov,odlicni gumi,70%aluminiumski daski,i dr.
PRIKOLKATA E NA BG TABLI I SE NAOGJA VO PETRICH
Ljupcho
075207085
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации