Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Poluprikolka KOGEL

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Fros Trans Logistik 06 мај 09:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Модел
Kogel
Se prodava polu prikolaka ladnaca vo odlicna sotojba vredi da se vidi
Registrirana do 4 mesec 2022god
povike informaci na 078381344 na viber
MOZE ZAMENA ZA PONOVA LADNACA SO MOJA DOPLATA
Fros Trans Logistik
078381344
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации