Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Poluprikolka ladnjaca Krone

0 МКД

Се продава од: Resul Вчера 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Модел
Krone
Полуприколката е во возна состојба, година на произвдство 2005, добро зачувана и редовно сервисирана, мотор Carrier 1850
Resul
 
070284410
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации