Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Poluprikolka Schmitz -11

0 ЕУР

Се продава од: Risto 16 септ. 09:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam poluprikolka Schmitz vo sovrsena sostojba.
Godina - 2011
Pnevmatici 90%
Rabotni casovi -5 0000 do 10 000 h
Vredi da se vidi.
Cena po dogovor.
Ve molime so prethodna najava .
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации