Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Schmitz poluprikolki MEGA

3 500 ЕУР

Се продава од: Schmitz Денес 00:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat poluprikolki Schmitz MEGA Trailer:
2005 god - 3500 evra
2007 god - 4500 evra
2008 god - 5500 evra

-Redovno servisirani
-Vo vozna sostojba
-Na Bugarski tabli
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации