Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Schmitz kipper 50m3 i 55m3

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Oki trans 29 јан. 13:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Oki trans

4 Огласи во продавницата

Schmitz platforma 0 МКД
Masina za polnenje site vidovi na korozivni i tecni sredstva 1 200 ЕУР
Volvo FH 460 0 ЕУР
Se prodavadat poluprikolki kipper Schmitz
50 m3 2012 godina
55 m3 2007 godina
Gumi 80-90%
Oki trans
Транспорт со кипер камиони
Посетете ја нашата продавница
ул. Киро Митрев бр. 9 Прикажи на мапата
070239289 071324539
Leaflet

Oki trans

4 Огласи во продавницата
Volvo FH 460 0 ЕУР
Schmitz platforma 0 МКД
Masina za polnenje site vidovi na korozivni i tecni sredstva 1 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации