Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Schmitz platforma

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Oki trans 01 дек. 12:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Oki trans

4 Огласи во продавницата

Volvo FH 460 0 ЕУР
Masina za polnenje site vidovi na korozivni i tecni sredstva 1 200 ЕУР
Schmitz kipper 50m3 i 55m3 0 ЕУР
Se prodavaat tri platformi schmitz vo ispravni.
Gumi solidni, jastuci i gurtni novi , klucevi .
Oki trans
Транспорт со кипер камиони
Посетете ја нашата продавница
ул. Киро Митрев бр. 9 Прикажи на мапата
070239289 071324539
Leaflet

Oki trans

4 Огласи во продавницата
Masina za polnenje site vidovi na korozivni i tecni sredstva 1 200 ЕУР
Volvo FH 460 0 ЕУР
Schmitz kipper 50m3 i 55m3 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации