Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Schmitz poluprikolka

3 000 ЕУР

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AS-MASINI DOOEL 23 дек. 20:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se prodava poluprikolka marka Schmitz so roletna cerada proizvedena 2003 godina so dobri gumi so diskovi i e vo top sostojba.
AS-MASINI DOOEL
AS-MASINI- KAVADARCI PROIZVODSTVO NA BETONSKI ELEMENTI I TOVARNI VOZILA, GRADEZNI MASINI, VILJUSKARI
Посетете ја нашата продавница
KAVADARCI Прикажи на мапата
075-345-800, 075-324-793
AS-MASINI DOOEL

AS-MASINI DOOEL

3 Огласи во продавницата
Grejder O&K G12 7 100 ЕУР
Gumas Bager Liebherr 314 40 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации