Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Schmitz prikolica

1 690 ЕУР

Се продава од: Zoran Вчера 04:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 3.620 МКД / месечно

prikolkata e Shmitch 2000 god so dobri gumi novi gurtni lageri jastucite i se dobri dva se smenati ,struja smeneto nova instalacija ima pusteno , ne e skapana ne e prekrsena
Leaflet
Кон почеток