Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prikolka za kamion

0 ЕУР

Се продава од: Bobi 09 дек. 09:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava prikolka za kamion marka SCHMITZ proizvedena 2003 godina. Nosivost 13 t., Dolga 7.2 metri, masa na prazna prikolka 5 t.,novi gumi,prikolkata e na jastuci, ispravna neregistrirana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации