Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ТАМ 60 i ТАМ 75

Се продава од: Грамада 16 дек. 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат 2 комада ТАМ регистрирани во возна состојба.75 ката е со деференциал од омче


ТАМ 65 1300 еур
ТАМ 75 1800 еур
Цена за двете заедно е 2800
Грамада
075493058
Leaflet
Кон почеток