Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TAM Platforma 80 T 5 BC 20815

95 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 15:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 3.300 МКД / месечно

Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen Golf 155 000 МКД
Fiat Doblo -07 41 000 МКД
Volkswagen Polo 1.9 SDI 01 63 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 147 000 МКД
SK-423-TK– КЕЦ Гевгелија
Модел: TAM Platforma 80 T 5 BC 20815
VIN: 850005749
Година на производство: 1985
Неиспитана техничка исправност
KM: N/A
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 95.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
3205 000 41437
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen 1 J Golf 1.9 TDI 135 000 МКД
TAM Platforma 75 TBE C 11382 85 000 МКД
Volkswagen T5 TDI 145 000 МКД
Volkswagen Golf 1.9 TDI 155 000 МКД
Кон почеток