Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ladilnik Schmitz i Krone

10 000 ЕУР

12 000 ЕУР

Се продава од: ladilnik 21 септ. 20:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Модел
Krone
ladilnik poluprikolka schmitz i krone vo super sostojba
ladilnik
077851333
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации