Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Jumper

0 МКД

Се продава од: Besir 31 мар. 22:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Марка
Citroen
Модел
Jumper
Citroen patnicko kombe.so 11 mesta 2.8 kubci dizell skoro uvezena.mnogu dobro socuvena.moze zamena so tovarno kombe ili kamioneta.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации