Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Jumper

6 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПАДЕДЕ 2002 Вчера 00:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава Citroen Jumper 2.2 HDI
- Година на производство: 2008
- Изминати километри: 268000
- Носивост во кг: 1440
- Товарен простор: 17м3
На возилото е направен комплетен сервис и е во одлична техничка состојба, регистрирано до март 2019.
Има некој каросериски оштетување кои можат да се видат на сликите во прилог.
Цена на возилото 6300 Еур + 18%ДДВ
ПАДЕДЕ 2002
075 406 179
Leaflet
Кон почеток