Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN NEMO-14

6 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Slajon Komerc 14 окт. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Марка
Citroen
Модел
Nemo
140.000 km
Prv sopstvenik
Top sostojba.
Slajon Komerc
070210696
Leaflet
Кон почеток