Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Transport na kamioni tegljaci vlekaci solo

Оглас од претпријатие Се продава од: Vlecna Sluzba Martin Денес 21:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Vlecna Sluzba Martin

7 Огласи во продавницата

Renault Premium delovi -
Ford Ka -12 4 000 ЕУР
Edrilica Edel 4 5 200 ЕУР
Traktor 4x4 Massey Ferguson 4x4 9 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Гостивар
Марка
DAF
Модел
CF
Vlecna sluzba Martin vrshi shlepuvanje i prevoz na site vidovi tovarni motorni vozila,bageri na gumi kombajni traktori i ostanata mehanizacija.
Slep sluzba
Truck service
Vlecna Sluzba Martin
078314490
Leaflet

Vlecna Sluzba Martin

7 Огласи во продавницата
Ford Ka -12 4 000 ЕУР
Edrilica Edel 4 5 200 ЕУР
Renault Premium delovi -
Shlep za kamioni slep za vlekac vlecna sluzba пат -
Кон почеток