Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

DAF CF 430

0 МКД

Се продава од: ... Денес 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
DAF
Модел
CF
Se prodava DAF CF 430- 2002god registriran so novi gumi,kiper sistem za poveke info.jevete se
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации