Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAF GINAF 5450 10x8 Kipper

0 МКД

Се продава од: Vanco 14 мар. 22:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
DAF
Модел
CF
GINAF X5450 S Kipper

Godina na proizvodstvo: 2001
Motor DAF 430 KS Euro 3
5 Osovini, pogon na 4 edna prateca, 3 se vrtat
Kiper Snaduk 25 m3 so termo izolacija
Regisriran, so zgolemna nosivost
Ima problem so hidraulikata na trkalata, drugoto se e vo dobra sostojba.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации