Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAF CF 65.220 ladilnik 180000km

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS Вчера 14:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата

Mercedes Atego 816 2009god. 0 МКД
Mercedes-Benz Atego 12.18 so 280000km 0 ЕУР
Ford Transit 2.2 0 ЕУР
Daf Lf 45.160 korpa kran 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
DAF
Модел
CF
🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
DAF CF 65.220
✅- Ladilnik
✅- Uvoz Holandija
✅- Godina 2009
✅- Euro5
✅- 180 000 km
✅- Servisna istorija vo ( DAF )
✅- Avtomatik menuvač
✅- Dolžina na sandak 8 metra
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklučuvanje
✅- 4 kluča
✅- Dobri gumi
✅- Hidraulična rampa (2000kg)
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako nov
✅- Plateni site davački
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez DDV
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/
☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz Sprinter 316cdi Ladilnik -11 0 ЕУР
Mercedes Vario 816 Kran 0 ЕУР
Mercedes Atego 12.24 0 ЕУР
Daf Lf 45.160 korpa kran 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации