Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAF Extra sostojba ITNO

4 000 ЕУР

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Југо Стил ДООЕЛ Вчера 11:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Марка
DAF
Модел
CF
DAF 230 kojnski sil odnosno 168kW...Extra ispravna sostojba...Ima nosivost 9300kg,na jastuci...Registrirano do 18.03.2018 godin.....Priozvedeno 1993 godina...Dolzina na sandok 6.30m...Sobira 12 paleti standardni...Novi predni gumi
Југо Стил ДООЕЛ
Југо Стил е фирма која има седиште во Струмица,претежно работи со дистрибуција на зеленчук и овошје како и увоз и извоз.
Посетете ја нашата продавница
Dojran Прикажи на мапата
078619042
Југо Стил ДООЕЛ
078392459
Leaflet
Кон почеток