Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kamion DAF CF 460

9 900 ЕУР

Се продава од: Kire Денес 11:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Марка
DAF
Модел
CF
Камионот е EURO5 2008год. Регистриран цела година во екстра состојба со лиценца, гуми солидни се е функционално и нема никаква мана. Мозе и замена за кола со ваша доплата.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации