Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daf 460 -08 i plikolica ladilnik -02

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Врба Шпед 05 окт. 09:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Марка
DAF
Модел
Drug model
Se prodava kamion Daf 2008 i prikolica ladilnik 2002, vo super sostojba, moze i zamena za kola so vasa ili moja doplata.
DAFOT ima smeneto nova lamela, turbina, alanser i e vo top sostojba.
Prikolica Smitz so ESL 300 motor vo super sostojba
Врба Шпед
071227733
Leaflet

Врба Шпед

2 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz B 180 0 EUR
Кон почеток