Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daf Lf 45.160 korpa kran

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 06 апр. 14:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz Atego 12.18 so 280000km 0 ЕУР
Mercedes Vario 816 Kran 0 ЕУР
MAN TGL 8.180 0 ЕУР
MAN TGL 8.220 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
DAF
Модел
LF
🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
Daf Lf 45.160
✅- Uvoz Holandija
✅- Godina 2008
✅- 270 000 KM
✅- Servisna istorija vo ( Daf )
✅- Avtomatik menuvač ( 6 )
✅- Korpa Kran
✅- Max. Visina 13m ( korpa )
✅- Max. Težina 265kg. ( korpa )
✅- Inverter 220volt. 3000vat.
✅- Klima
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklučuvanje
✅- Dva kluča
✅- Novi gumi
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako nov
✅- Plateni site davački
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez DDV
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/
☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата
Mercedes Atego 12.24 0 ЕУР
Renault Midlum Šlep Slep 0 ЕУР
Ford Transit 2.2 0 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 309 cdi 80 000km 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации