Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAF XF

7 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Luna Trans 17 окт. 17:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Luna Trans

3 Огласи во продавницата

SCANIA 15 500 ЕУР
AUDI A4 5 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Берово
Марка
DAF
Модел
XF
PRODAVAM DAF XF

410 KONJA
2009 GODINA
GUMI 315/70 22.5
KM REALNI 950 000


CENA 7000eur

ZA POVEKE INFORMACIJA JAVETE SE NA

078 875 541 ILI 078 961 269
Luna Trans
00393889306605

Viber:
DA

Skype:
NE

WhatsApp:
DA
Leaflet

Luna Trans

3 Огласи во продавницата
SCANIA 15 500 ЕУР
AUDI A4 5 000 ЕУР
Кон почеток