Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAF XF 35.430

8 500 ЕУР

Се продава од: Dimitar Bojchev 04 дек. 19:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
DAF
Модел
XF
Voziloto e vo odlicna sostojba. Godina na proizvodstvo 2004. 430 ks. Automatik. Voziloto ne e registrirano
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации