Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAF XF 105 410 euro 5 tandem

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: UNION TRANS 09 апр. 15:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
DAF
Модел
XF
Daf XF 410 so poluprikolka Krone proizvedeni 2007 godina, so novi gumi
UNION TRANS
070218762
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации