Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVA KAMIONI DAF XF 460 -14

0 МКД

Се продава од: Danco 03 окт. 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
DAF
Модел
XF
DAF XF 460
460 ks Euro 6 motor
Registriran do 05.09.2021
SSC - Visoka Kabina
Proizveden 2014
Pominati 670 000 km
Avtomatski Menuvac
ZF INTARDER
2 Alum. Rezervoari 850 + 430 lit
Predni Gumu 385/65/22.5 60-70 %
Zadni Gumi 315/70/22.5 100%


DAF XF 460
460 ks Euro 6 motor
Sredna Kabina
Proizveden 2014
Pominati 587 000 km
Avtomatski Menuvac
Motorno Kocenje
2 Alum. Rezervoari 850 + 430 lit
Predni Gumi 315/70/22.5 70 %
Zadni Gumi 315/70/22.5 50%

Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации