Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Euro 5 DAF XF460 povolno

0 МКД

Се продава од: Dimitar Вчера 09:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
DAF
Модел
XF
kamionot e vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток