Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAF XF 105 EUR 5

Се продава од: Avni. 06 дек. 15:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Куманово
Марка
DAF
Модел
XF
SE PRODAVA DAF XF 105 GOD:2007
KM:850.000
Retarder
Klima
Frizider
Tempomat
Redovno servisiran
Moze zamena so kola
Samo za seriozni kupuvaci
Leaflet
Кон почеток