Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAF XF 2009 Euro 5

7 900 ЕУР

Се продава од: Daf 08 авг. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
DAF
Модел
XF
Se Prodava Daf xf 105,410,Euro 5, 2009 god,Avtomacki Menuvac,Ad blu raboti,Servisiran spremen za pat
Leaflet
Кон почеток