Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daf 430 XF i poluprikolka Kogel

8 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Vinova Vinari Dooel 16 окт. 08:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Vinova Vinari Dooel

6 Огласи во продавницата

Scania  420 0 МКД
Poluprikolka Kogel -04 0 ЕУР
DAF 430 XF 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Марка
DAF
Модел
XF
Se prodava Daf 430 XF 2004g i poluprikolka Kogel 2005g. cena za komplet 8.000 evra moze i posebno cena za kamion 4.000 evra za poluprikolkata 4.200 evra
Vinova Vinari Dooel
075787792
Leaflet

Vinova Vinari Dooel

6 Огласи во продавницата
Poluprikolka Kogel -04 0 ЕУР
DAF 430 XF 0 МКД
Scania  420 0 МКД
Кон почеток