Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

DAF XF

0 МКД

Се продава од: deni 03 авг. 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Марка
DAF
Модел
XF
SE PRODAVA DAF EURO 5 105/460 2007GODINA I POLUPRIKOLA KRONE 2008GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA GENERALEN REMONT NAPRAVEN PRED 4 MESECA SO RETARDER REGISTRIRANI DO 02.2020 POVEKE INFORMACII NA TELEFONSKITE BOREVI : 070902829 ILI 071222412
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации