Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

DAF XF -95

0 ЕУР

Се продава од: Filip Вчера 03:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
DAF
Модел
XF
Se prodava kamion DAF XF95 euro3 HITNOO!!!!!
Kamionot e vo top sostojba
Cena po dogovor za podetalni informacii javete se
Filip
 
077 589 418
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации