Македонски | Shqip | English |

DAF XF

Се продава од: DAF 06 јун. 19:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

17 900 ЕУР

Локација: Гази Баба, Скопjе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
Prodavam DAF 510 so BG tabli , 2008 godina, 90% 6 te gumi,ima pominato 1 milion km
17.900 evra so Bg prikolka
19.000 evra so Mk prikolka
Нема посетени огласи
Кон почеток