Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAF XF 105.460 Euro 5

11 000 ЕУР

Се продава од: Jasin 22 ноем. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava Daf xf 105.460, godina 2008,
Retarder ,Klima, Frizider ,Tempomat ,Redovno servisiran
Leaflet
Кон почеток