Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAF XF

Се продава од: Иле Илиев 30 ноем. 16:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Се продава DAF XF 410, euro 5 2007 год. Регистриран до 05/02/2020.
Цена по договор
Може и замена за автомобил со доплата или камион на BG таблици.
Иле Илиев
071 319 232
Leaflet
Кон почеток