Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAF

0 МКД

Се продава од: Zdravko 01 септ. 16:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Марка
DAF
Модел
XF
Se prodava DAF mega kamion, 2003 godina so full oprema. Redovno servisiran, smeneto diskovi i plocki, nov set lamela, novi gumi. Dva rezervari 1000 L.
Zdravko
072209827
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации