Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kombi kombe FIAT DUCATO

4 200 ЕУР

Се продава од: jeton Вчера 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Ducato
se prodava kombe FIAT DUCATO 2.3 disel extra socuvan ,,registriran do april 2018 ,servisiran ,nosivost 1100 kg,extra motor, 4 zimski gumi
mozna zamena
Кон почеток