Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford connect 1.8 tdci -09

Се продава од: Marina Dimova 03 јан. 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava ford connect 1.8 tdci 2009 god
Kolata e vo perfektna sostojba
Full operema

Uvezena od Svajcarija za nasa dusa
Na kolata i se plateni davackite okolu carina i homologacija
Se prodava hitno i povolno
Info 072207931
Marina Dimova
+38972207931
Leaflet
Кон почеток